Organizacja koncertów, Eventów

Silnym i prężnie rozwijającym się filarem w naszej ofercie jest organizacja koncertów i wydarzeń kulturalnych. Doświadczenie jakie zdobyliśmy podczas pracy przy technice scenicznej oraz na planach filmowych, stanowi solidny fundament wszelkich naszych działań.

W 2017 roku z rozmachem zorganizowaliśmy 50-lecie zespołu Trubadurzy. Realizacja tak dużego wydarzenia na skalę ogólnokrajową, dla zasłużonego zespołu oraz emitowanego w TVP, stanowi dla nas ogromne wyróżnienie. Pragniemy by nasze wydarzenia były profesjonalnie przygotowane, a praca przy ich realizacji była komfortowa dla wykonawców i obsługi technicznej.

 

Organizacja

Dni miast, koncerty, eventy firmowe od A do Z. Zapewniamy artystów, dj prowadzących , dobieramy odpowiedni sprzęt, wspołpracujemy z firmami ochroniarskimi, cateringowymi pomagamy w zdobyciu niezbędnych zezwoleń, przy koncertach biletowanych koordynujemy sprzedaż(ofline i online)

Koordynacja

Wiemy jak dużo zaangażowania wymaga organizacja, wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu pomagamy koordynowac całe wydarzenie aby wesprzeć organizatora w działaniach. Pomagamy działą marketingu na których barkach niejednoktonie jest organizacja eventu firmowego, wspoeiramy domy kultury urzędy miast.

Promocja

Zajmujemy się promocją wydarzeń głównie w internecie, tworzymy i prowadzimy specjalne profile na portalch społecznościowych. Pracujemy nad zwiększeniem świadomości o wydarzeniu co przekłada się na sprzedaż biletów. Prowadzimy interakcję z fanami. Współpracujemy z innymi mediami (radio, TV, prasa) aby jak najszerzej rozpowszechnić informację.